Bdeněves Mže

O nás

Naše půjčovna disponuje kvalitním vodáckým materiálem, který splňuje nejpřísnější evropské normy ISO 12402-5. Dovolujeme si Vám nabídnout naše služby a doufáme, že rozšíříte řady našich spokojených zákazníků. Rozvozy a svozy lodí provádíme na všech plzeňských řekách (Mže, Radbuza, Úhlava, Berounka) a přehradě Hracholusky. Dle Vašeho přání jsme schopni zajistit dopravu lodí a vybavení i na jakoukoli jinou řeku.

Za příznivé ceny nabízíme zapůjčení plastových kanoí VYDRA, WW kajaků DAGGER, NOAH, seakajaků RAINBOW a nafukovacích kanoí RIO.

Ochotně Vám poradíme při plánování Vaší vodácké trasy jak na tuzemských, tak i na zahraničních řekách. Podáme Vám aktuální informace o stavu vody, obtížnosti toku a rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy.

Plánujete splutí nějaké větší, delší řeky s klidnějším proudem, či objevování krás zátok na různých jezerech či přehradních nádržích? Právě pro tyto akce Vám nově nabízíme k zapůjčení kromě PE kanoí také PE seakajaky.

Jsou bezpečné, rychlé, dobře ovladatelné a umožňují naložení veškerého potřebného vybavení. K tomuto účelu je v lodi jedna, nebo dvě vodotěsné komory. Cestovní rychlost na seakajaku je cca dvojnásobná oproti kanoi, takže je možné výrazně prodloužit délky denních etap.

V naší půjčovně najdete vše, co je k realizaci výletu na seakajaku třeba.

Naším cílem je Vaše spokojenost!

půjčovna lodí Berounka půjčovna lodí kanoí kanoe vodáckého vybavení plzeňský kraj Berounka Mže Úhlava
Radbuza Vltava školní výlety vodácké akce sjíždění řek stará řeka plastové kanoe seakajaky kajaky nafukovací kanoe nafukovačky
pádla barely vesty Bdeněves doprava lodí půjčovna seakajaků Mže Hracholusky